Gázolás miatt nem jár a metró
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságElgázolt egy embert a 3-as metró hétfő délután Budapesten a Határ úti állomásnál - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője.
Kiss Norbert elmondta: a helyszínre érkező tűzoltók kiemelték a sínről a sérültet és átadták a mentőknek.
A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) Facebook-oldalán azt írta: a 3-as metró helyett Kőbánya-Kispest és a Nagyvárad tér között jelenleg pótlóbuszok közlekednek.


