Teljes útzár az M7-esen egy baleset után
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságEgy tehergépjármű és egy személyautó balesete miatt teljes szélességében lezárták az M7-es autópálya főváros felé vezető oldalát Hollád térségében - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.
A sajtószolgálat közleménye szerint az eddig tisztázatlan körülmények között történt balesetben ketten megsérültek.
A helyszínelés és a műszaki mentés idején a főváros felé vezető oldalon teljes útlezárás van érvényben. A rendőrség a forgalmat Balatonszentgyörgynél a 7-es főútra tereli. Az autópályára Balatonkeresztúrnál lehet visszatérni.


