Torlódik a Szerbiából belépő forgalom Röszkén
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságTöbbórás várakozás alakult ki a röszkei autópálya-határátkelőhely belépőoldalán a személyforgalomban a szabadságról Nyugat-Európába visszainduló vendégmunkások miatt - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője pénteken az MTI-t.
Szenti Szabolcs elmondta: Szerbiából a gyorsabb átlépés érdekében célszerű Tompa felé kerülni.
A rendőrség emellett a magyar és a szerb állampolgároknak azt javasolja, hogy vegyék igénybe a röszkei közúti határátkelőhelyet.


