A héten hazatérhetnek az Egyiptomban rekedt magyarok
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságEzen a héten érkezik vissza Magyarországra a Sarm es-Sejkben tartózkodó magyar turisták utolsó, mintegy 200 fős turnusa - közölte a Népszavával a Külgazdasági és Külügyminisztérium (KKM) a Magyar Utazási Irodák Szövetségétől kapott tájékoztatásra hivatkozva.
Azt ugyanakkor nem tudták, hogy pontosan hány magyar ragadt az egyptomi üdülőhelyen, miután több légitársaság és állam a héten úgy döntött, leállítja a Sarmból induló légiközlekedést. A KKM jelenleg csak a Sínai-félsziget középső és északi részét javasolja utazásra a magyar állampolgároknak.


