Tovább csúszik a fonódó villamos átadása
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságCsak jövő májustól fog járni a budai fonódó villamos - nyilatkozta Tarlós István főpolgármester a Heti Válasznak. Korábban karácsonyra ígérték ezt, később viszont már úgy módosították, hogy december végén a műszaki átadás lesz, januárban indul be a közlekedés is.
A főpolgármester most azt ígérte: karácsonyra majdnem minden elkészül, a Széll Kálmán téri és a Lánchídnál lévő aluljáró viszont nem. Utasokat is szállítanak az év végétől, de a Lánchídnál lévő villamosalagút akkorra nem készül el, vagyis ott majd le kell szállni az egyik villamosról és átszállni egy másikra. A lánchídi aluljáró jövő májusra készülhet el.


