BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Ellopott Gmail-felhasználónevek: váltson jelszót, ha ezen a listán találja a sajátját

Nem a Gmailt törték fel, így nem feltétlenül az ottani jelszavakkal, de tizenötezer magyar felhasználó ottani címe nyilvánosságra került. Annak van miért aggódnia, aki sok helyen használja ugyanazt a kódot.

Tizenötezer magyar Gmail-es felhasználónév és a hozzájuk használt jelszó került ki egy észt fájlmegosztóra. A Budapest Sportiroda (BSI) azóta az Origónak megerősítette: az ő nevezési rendszerükbe törtek be még februárban, a futóversenyek regisztrációjához használt címek kerülhettek most nyilvánosságra.

Az ellopott címek listája - természetesen jelszavak nélkül - ezen a linken érhető el. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy nem a Gmailt törték fel - sokan jelezték, hogy nem a levelezésre használt jelszavuk került ki a netre. A BSI bankkártya-információkat nem kötött ezekhez a címekhez és a jelszavakhoz, azonban mivel hét felhasználóból egy minden accountjához ugyanazt a jelszót használja, a veszélyek így is nagyok.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.