Újra füstölt a metró Budapesten
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságFüstölt egy metrószerelvény az M3-as vonal Klinikák állomásán - közölte a katasztrófavédelem. A helyszínre nagy erőkkel vonultak a fővárosi hivatásos tűzoltók. Az állomás személyzete kiürítette és áramtalanította az állomást.
A BKK azóta jelezte: újra megindult a forgalom.


