Megújítaná a kormány a mentőket
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságBalog Zoltán koncepciót kért a mentőszolgálat szervezeti megújítására.
Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere felkérte Mártai Istvánt, az Országos Mentőszolgálat korábbi vezetőjét, hogy készítsen koncepciót a mentőszolgálat szervezeti megújítására - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériuma.
A volt főigazgató feladata lesz az is, hogy kezdjen egyeztetéseket a szakszervezetekkel és a szakmai szervezetekkel a mentőszolgálat és a mentők nagyobb megbecsülése érdekében teendő intézkedésekről - közölte az Emmi.


