BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Estig vonatpótlók járnak Pusztaszabolcs és Dunaújváros között

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság

A Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vasútvonal egyik szakaszán a megrongálódott felsővezeték miatt várhatóan kedd este nyolc óráig vonatpótló buszok közlekednek – tájékoztatta a Mávinform.

A közlemény szerint az utasokat Pusztaszabolcs és Dunaújváros között szállítják autóbuszok. Hozzátették: az átszállások miatt hosszabb menetidőre kell készülni.

Az érintett vonalon, kedd délelőtt az adonyi állomásra érkező személyvonat áramszedője szakította le a felsővezetéket.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.