Komoly szerepet kap két fővárosi kórház
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA fővárosi egészségügyi ellátórendszer fejlesztésén belül centrumkórházi szerepet szánnak az Egyesített Szent István és Szent László Kórház és Rendelőintézetnek – jelentette be Ónodi-Szűcs Zoltán egészségügyért felelős államtitkár az intézményben tartott sajtótájékoztatón kedden.
Németh Szilárd, a Fidesz alelnöke hozzátette, az Egészséges Budapest Program keretében az intézmény 190 ezer négyzetméteres területen 188 milliárd forintból újul meg.


