Újra járható a veresegyházi vasútvonal
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságHelyreállították a felsővezetéket Rákosrendező állomáson, így ismét mindkét vágányon elindulhatott a vonatforgalom Rákosrendező és Nyugati pályaudvar között – közölte a Mávinform.
A Mávinform közleménye szerint a váci és a veresegyházi vonalon a menetrendszerű közlekedés fokozatosan, várhatóan késő délelőttre áll helyre.
A veresegyházi vonal S71-es járatai újra a teljes útvonalukon közlekednek.
Korábban 20-50 perccel hosszabb menetidőre kellett számítani, mert kedd reggel letört egy személyvonat áramszedője Rákosrendező állomáson.


