Két kutya is megfulladt az Ikea vízadagolója miatt
Az áruházlánc a vásárlóknak visszafizeti a termék teljes vételárát, ha visszaviszik azt a legközelebbi áruházba.
MTI
2018.07.11, 15:56
Megosztom a cikket
Az Ikea visszahívja a kisállatoknak tervezett Lurvig vízadagolót, mivel a kutyák és macskák feje beszorulhat a vízadagoló tartályba, és ez fulladással járhat – tájékoztatott szerdán a cég.
Az áruházlánc a vásárlóknak visszafizeti a termék teljes vételárát, ha visszaviszik azt a legközelebbi áruházba.
Fotó: AFP
Az Ikea két balesetről értesült, amikor kutyák feje beszorult a Lurvig vízadagoló tartályába és az állatok megfulladtak. A vízadagolót 2017 októberében kezdték árusítani.
Ne maradjon le a Világgazdaság híreiről, olvassa őket mindennap!
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.