Hétfőn a bérek miatt tüntetnek a debreceni Teva-dolgozók
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA munkáltató által adott elfogadhatatlan bérajánlás és az ajánlás mértékének felosztási javaslata miatt tüntetnek a gyógyszergyári dolgozók.
A munkáltató által adott elfogadhatatlan bérajánlás és az ajánlás mértékének felosztási javaslata miatt hétfő délutánra tüntetést szerveznek a Teva gyógyszergyár munkavállalói Debrecenben, tájékoztatta az Indexet vasárnap a Magyar Vegyipari, Energiaipari és Rokon Szakmákban Dolgozók Szakszervezeti Szövetsége (VDSZ).

Az év eleje sztrájkhullámal indult a nagyobb hazai gyáraknál a béralkuk miatt, ezekről a Világgazdaság is beszámolt.


