Április 2.hétfő 9:17
többlet
Ekkora többletet számolt el az állam 2011-ben
A kormányzati szektor 2011-ben 1.205 milliárd forint többlettel rendelkezett, ez a GDP 4,3 százaléka, a túlzotthiány-eljárás (EDP) keretében az Európai Uniónak 2012. március 30-án jelentett adatok szerint - közölte a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) hétfőn az MTI-vel.