December 22.csütörtök 11:58
bukás
Bukásra ítélt gazdaságpolitika - blog
Nem, az Orbán-kormány nem bukott meg a második leminősítéstől sem. Őszintén szólva akik azt állítják, hogy itt a vége és mindenkinek takarodnia kell, de most azonnal, nagyjából pont annyira irritálóak, mint akik azt magyarázták úgy 2007-08 körül, hogy a kormánynak mennie kell, mert elvesztette a legitimitását - írja blogjában Sztojcsev Iván, a Világgazdaság munkatársa.