Április 28.kedd 7:08
emfesz
Az ukránok egyszerűen "lekapcsolták" - Megint kezdődik a gázvita?
Tegnap délután 14 órakor az ukrán gázvezeték-társaság csökkentette a Magyarországra küldött földgáz mennyiségét – tudta meg a Világgazdaság. Információnkat mások mellett Zsuga János, az FGSZ Földgázszállító Zrt. vezérigazgatója is megerősítette.