Újranyitott a moszkvai tőzsde, óriásit is zuhant
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságÚjraindult a kereskedés a moszkvai tőzsdén, ami óriási veszteségeket hozott a befektetőknek. A rubelben számolt MOEX tőzsdeindex több mint 35 százalékot veszített értékéből. A dollárban denominált RTSI pedig több mint 40 százalékot zuhant.
A 10 éves orosz állampapírok hozama 2016 óta nem látott mértékig emelkedett, 10,96 százalékos hozamot várnak a befektetők.


