Felügyeleti bírságot kapott a Duna House
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságCsütörtökön piaczárás után tette közzé a Duna House Holding, hogy az MNB 800 ezer forint felügyeleti bírságot rótt ki a társaságra január 25-én, tájékoztatási kötelezettség elmulasztása miatt. A kibocsátó minden naptári hónap utolsó napjára vonatkozóan köteles közzétenni a részvényeihez kapcsolódó szavazati jogok számát sorozatonként, a saját részvényállományok feltüntetésével, továbbá az alaptőke nagyságát. Azt is közzétette a DH a BÉT honlapján, hogy január 23-án 10 ezer darab saját részvényt vásárolt a tőzsdei forgalomban a munkavállalói résztulajdonosi program céljából.


