Baleset miatt lezárták az M3-as autópályát
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságBaleset történt csütörtökön az M3-as utópálya 178-as kilométernél, két teherautó ütközött össze Debrecen irányában – közölte az Autópályahírek.
A tiszaújvárosi hivatásos tűzoltók egy embert feszítővágó segítségével kiemeltek az egyik járműből. A helyszínre mentőhelikoptert is riasztottak.
Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.


