Sávlezárást okozott az eső az M0-son
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságNagy mennyiségű esővíz gyűlt össze a burkolaton, ezért két sávot is le kellett zárni az M0-s autóúton az M6-os autópálya csomópontjánál – adta hírül péntek reggel az Útinform.
Azt írták, hogy a lezárás miatt az M5-ös autópálya felé tartók számítsanak rá, hogy a 12-es és a 13-as kilométer között csak a külső sáv járható. Jelenleg mintegy nyolc kilométeres a torlódás.


