Olasz étel-ital kedvező áron
A magyar lakosság körében egyre népszerűbbek az olasz élelmiszer-ipari termékek – indokolta Pietro Lanciotti, az L&PM élelmiszer-divíziójának, az AdexItaliának egyik vezetője a magyar piac irányába történt elmozdulásukat.
A marchei San Benedetto del Tronto városában lévő társaság élelmiszer-ipari termékek export-importjával foglalkozik immár negyedik éve. Az AdexItaliát nem kisebb céllal hozták létre, mint hogy a hazai termékek nemzetközi térnyerését segítsék, s mint Lanciotti fogalmazott: külön büszkék arra, hogy Kínába, Dél-Koreába, illetve Iránba is sikerült betörniük a különböző olasz élelmiszerekkel. A nemzetközi kapcsolataik zöme Nyugat-Európára koncentrálódik, Magyarország mindeddig kimaradt a terjeszkedési célpontjaik közül. Az AdexItalia egyébként a nemzetközi színtéren ügynökhálózatot épített ki, s stratégiája szerint félévente bővíti egy újabb szereplővel a külföldi jelenlétét.
A magyar piacról olyan élelmiszer-ipari láncok, importőrök érdeklődésére számít az olasz kereskedelmi társaság, amelyeknek fontos a jó minőség és a versenyképes ár. A jelenlegi ügyfeleik között nagyobb importőrök, kereskedelmi egységek találhatók, akik – mint Lanciotti magyarázta – a legkiválóbb élelmiszerekhez a legjobb áron kívánnak hozzájutni. Az AdexItalia a teljes folyamatban részt vesz, azaz a megfelelő partnerek megtalálásától a termékek szállításáig. A kínált termékpaletta igen széles, hiszen az olívaolaj, tésztafélék, bor, csokoládé, parfék mellett a szarvasgomba is szerepel, ezek Marche, Abruzzo és Umbria területéről származnak. Fontos a nemzetközi piac alakulásának nyomon követése – emelte ki a társaság vezetője –, az értékesítési csatornák folyamatos felülvizsgálata. VG
AdexItalia
Élelmiszer-ipari termékek export-importjával foglalkozik a marchei San Benedetto del Tronto városában lévő kereskedelmi társaság (www.adexitalia.com).A magyar piacról olyan élelmiszer-ipari láncok, importőrök érdeklődésére számít, akiknek fontos a jó minőség és a versenyképes ár.
A magyar piacról olyan élelmiszer-ipari láncok, importőrök érdeklődésére számít, akiknek fontos a jó minőség és a versenyképes ár.-->


