A törököknek nincs gyenge játékosuk
Bozsik Péter, magyar válogatott szövetségi kapitánya szerint Törökország csapatában nem található olyan gyenge játékos, akinek a hibájára előe számítani lehet.
A szombati (19.45 ó) Európa-bajnoki selejtezőre készülő magyar együttes tagjai hétfőn találkoztak a Puskás Ferenc Stadionban, ahonnan a tatai edzőborba utaztak. "Lőw Zsolton kívül úgy tudom, a keret valamennyi tagja egészséges, de az majd az elsőedzések után derül ki, hogy ki milyen fizikai és mentális állapotban van"- mondta a kapitány.
A török válogatott a papírforma alapján esélyesebb nálunk, de ha minden játékosom tudása 90-95 százalékát nyújtja, akkor bármelyik válogatott ellen képe- sek lehetünk szoros mérkÕzést játszani, amiben benne van az egygólos gyÕzelem, de a vereség lehetÕsége is.
A törökök erÕsebbek a norvégoknál, viszont sokkal játékosabb futballt játszanak, ami nekünk kedvez. Stílusuk a bosnyákokéhoz hasonló, csak sokkal jobb képességÛ játékosaik vannak. A szakember hozzátette: a törökök, illetve jövÕ szerdán a Málta elleni Eb-selejtezőn összesen minimum három pont megszerzésére számít. AS Network


