BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Lendvai "kiosztotta" Sólyom Lászlót is - Ki, kivel nem ért egyet

Az MSZP frakcióvezetője nem ért egyet az államfőnek azzal a véleményével, hogy a baloldal identitásválságban van. "Ha identitáskeresésről és -megerősítésről van szó, akkor egyetértek Sólyom Lászlóval, ha identitásválságról, akkor nem" - mondta Lendvai Ildikó Sólyom László múlt pénteki nyilatkozatára utalva.

A köztársasági elnök az InfoRádióban elmondta: az identitásválság számára nem kétséges, hiszen úgy látja, nincs mihez kötődnie annak a baloldali tömegnek, amelynek baloldali kormánya liberális gazdaságpolitikát folytat.

Az MSZP frakcióvezetője azonban úgy véli, természetes, hogy a körülményekhez igazodva minden politikai erő újrafogalmazza a maga identitását, és új eszközöket keres céljai megvalósításához. (inforadio.hu)

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.