BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Fel sem merült Várhidi Péter távozása

Az elnökség továbbra is maximálisan bízik Várhidi Péterben, a szövetségi kapitány távozása fel sem merült a csütörtöki ülésen. A szövetség vezetése tudja és elfogadta, hogy látványos eredmények a közeljövőben nem várhatók.

Az elnökségi ülés végén Kisteleki István, az MLSZ elnöke tartott sajtótájékoztatót. - Nem lehet az eredménytelenséget a fiatalítással magyarázni - jegyezte meg. - Azt várjuk Várhidi Péter szövetségi kapitánytól, hogy olyan csapatot küldjön pályára, amely minden meccsen a maximumot hozza ki magából. Szakmai téren és eredményességben is előre kell lépnünk. Kisteleki hozzátette: a jövőben egy szakmai team segíti a kapitány munkáját. Ennek a csapatnak Mészöly Kálmán, Dunai Antal és Bicskei Bertalan a tagja. A kerethirdetés, a csapat összeállítása előtt a szövetségi kapitánynak egyeztetnie kell a szakértőkkel, természetesen a döntés felelőssége továbbra is az övé. A szakmai igazgató Bicskei Bertalan lett.

Címoldalról ajánljuk

Tovább a címoldalra

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.