BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Kóka megrökönyödött Szilvásy kinevezésén - És Ön? Szavazzon!

Az SZDSZ számára elfogadhatatlan, hogy a kormányzati informatikai rendszer ellenőrzése a titkosszolgálati tárca várományosa, Szilvásy György irányítása alá kerüljön - mondta sajtótájékoztatóján Kóka János a párt elnöke - idézi az MTV Híradójának internetes oldala a távirati iroda hírét.

A kisebbik kormánypárt ezért azt javasolja, hogy az továbbra is a Miniszterelnöki Hivatal irányítása alatt maradjon.

Arra a kérdésre, miszerint mi történik, ha a kormányfő nem fogadja el a javaslatukat, Kóka János kitérő választ adott és azt mondta, bízik abban, hogy megegyezésre jutnak.

Az SZDSZ elnöke azt is elmondta, tudomásul veszik a miniszterelnök pénteken bejelentett kormányátalakítási javaslatait, mert úgy látják, hogy azok elsősorban az MSZP belső viszonyainak átrendeződését jelzik.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.