BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Orbánék arra vártak, hogy becsukják a bűnöző politikusokat

A Fidesz legszebb reményeit testesíti meg a Zuschlag-ügy – jelentette ki Orbán Viktor a Hír Televízióban csütörtök este sugárzott interjúban.

Orbán közölte: mindig is azt várták, hogy eljön majd az az idő, amikor, azok a politikusok, akik ellopják a pénzt, bemennek a rendőrségre, s nem jönnek ki onnan.

A Fidesz elnöke általánosságban megjegyezte: ha nem lopnának mostanában annyit a költségvetésből, nem így állna az ország, az államháztartás. Ez az ügy, mint cseppben a tenger, megmutatja a mai kormányzás módszereit.

A népszavazással kapcsolatban kijelentette: szerinte sokkal közelebb van az aláírásgyűjtés kezdete, mint azt sokan gondolnák. Reméli – tette hozzá –, hogy az Alkotmánybíróság minél hamarabb dönt a kérdések ügyében. Nem az az érdekes – fejtette ki –, hogy a politikusok mit mondanak, hanem az, hogy az emberek mit akarnak meghallani - hangsúlyozta Orbán az interjúban.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.