BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Legalább tisztább levegő - Az ónos eső egyetlen előnye

-Az előző napok időjárása miatt javultak a légszennyezettségi adatok Budapesten - közölte a Közép-Duna-völgyi Környezetvédelmi, Természetvédelmi és Vízügyi Felügyelőség csoportvezetője az InfoRádióban.

Gönczeiné Kis-sólyom Piroska elmondta, a mérési eredmények azt mutatják, hogy az ónos eső, a havazás és a légmozgás ugyan a közlekedésben gondot okozott, de megnehezítette a légszennyező anyagok elkeveredését, és eltávolította a szálló port a levegőből.

A meteorológiai előrejelzések szerint újabb csapadék válható, és ha megélénkülne a szél, az is sokat segítene a helyzet további javulásában - hangoztatta a szakértő.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.