Idén is itthon nyaral Sólyom László
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságSólyom László köztársasági elnök csütörtökön megkezdi nyári szabadságát - közölte a Köztársasági Elnöki Hivatal az MTI-vel. Az államfő nemzetközi kötelezettségeinek és halaszthatatlan itthoni teendőinek nyáron is eleget tesz - áll a közleményben.
A köztársasági elnök és felesége soha nem nyaral külföldön; a szabadság alatt unokáikkal kirándulnak a Mátrában és más hazai vidékeken - olvasható a tájékoztatóban.


