Két halott: lezuhant a mentőhelikopter Kiskunlacházánál!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságKét ember meghalt, kettő megsérült, amikor lezuhant egy mentőhelikopter csütörtökön Kiskunlacháza és Apajpuszta között, jelentette az MTI, melyet az Index idéz.
A balesetben a helikopter pilótája és egy mentőápoló vesztette életét, a lezuhant gép francia gyártmányú, AS-350B Ecureuil típusú volt. A tűzoltóság és a mentőszolgálat nagy erőkkel vonult a helyszínre, egy másik helikoptert is bevetnek a mentésre.


