Döntetlent játszottak a nők Belgrádban
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA magyar női kosárlabda-válogatott barátságos mérkőzésen döntetlent játszott az ugyancsak Európa-bajnoki selejtezőre készülő szerbek vendégeként Belgrádban. Eredmény: Szerbia–Magyarország 59-59. A két együttes szerdai találkozóján a házigazdák nyertek 56-52-re.


