BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Zuschlag-per: "őszintén megbántam" - Képgaléria!

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Lados István meghallgatásával folytatódott a Zuschlag-per kedden Kecskeméten a Bács-Kiskun Megyei Bíróságon. A másodrendű vádlott a nyomozás során, minden vádpontra kiterjedő, teljes körű vallomást tett, ezért házi őrizetbe került.

Fodor Endre tanácsvezető bíró kérdésére Lados István a tárgyaláson a büntetőjogi felelősségét elismerte a hamisításokban, de kijelentette, hogy a bűnszervezetben nem vett részt, anyagi haszonszerzés nem motiválta.

A vádiratban foglalt cselekménnyel kapcsolatban történteket "én őszintén megbántam, amit a nyomozás során elmondtam, azt elismerem" - mondta a bizonyítási eljárás kezdetén Lados István.

A vádhatóság bűnszervezet tagjaként, különösen nagy kárt okozó, folytatólagosan elkövetett csalás bűntette és más bűncselekmények elkövetése miatt nyújtott be vádiratot Zuschlag János és 15 társa ellen.

A mai tárgyalásról a galériát ITT találja

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.