Botrány Békéscsabán! Felfüggesztették a jegyzőt
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságFelfüggesztették állásából Benedek Máriát, Békéscsaba jegyzőjét - közölte a megyei jogú város fideszes polgármestere - idézi a távirati irodát a Híradó.
A képviselő-testület tagjai egy vizsgálóbizottság jelentése alapján egyhangúlag úgy foglaltak állást, hogy sérült a közbeszerzés törvényessége a vállalkozói szerződések megkötésénél az egyablakos ügyintézés bevezetéséhez kapcsolódó létrehozott integrált ügyfélszolgálati helyek kialakításánál - tájékoztatott Vantara Gyula.


