Kivonultak a szocialisták a költségvetési bizottsági üléséről
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz összegyűlt újságíróknak a politikus úgy nyilatkozott, hogy a házszabály rendelkezése szerint a javasolt napirendről a bizottságnak szavaznia kellene, és az ülés csak azután kezdődik, ha ezt a többség elfogadja - számol be a hirado.hu az MTI alapján. Véleménye szerint viszont a Fidesz politikai hecckampányra használta az ülést.
Az MSZP képviselői kivonultak a sztrájkoló szakszervezetek ügyében összehívott hétfői parlamenti költségvetési bizottsági ülésről. Szabó Lajos, a testület szocialista alelnöke döntésüket azzal indokolta, hogy Varga Mihály elnök nem szavaztatta meg a képviselőket a napirendről. MTI - hirado.hu-->


