Már az étkezési utalványokat is hamisítják
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságHáromezer darab, 1000 forintos címletű hamis étkezési utalványt foglalt le a rendőrség az ország nagyobb városaiban.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a 2008-ra szóló papírokat a fővárosban, Kecskeméten és Baján használták fel a nagyobb hipermarketekben - számol be az InfoRádió az MTI alapján. A rendőrség készpénz-helyettesítő fizetési eszközzel való visszaélés miatt indított nyomozást.


