Kikapott a Volán az osztrák ligában
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságBüntetőkkel kapott ki az Alba Volán a vendég Villachtól az osztrák jégkorongliga 50. fordulójában.
A hazaiak az alapjátékidő letelte előtt négy másodperccel egyenlítettek Ocskay révén, így került sor hosszabbításra, majd büntetőlövésre, amelyben az osztrákok jobbak voltak.
Eredmény:
Alba Volán-Villach 2-3 (0-1, 1-0, 1-1, 0-0), büntetőkkel


