A veszprémi áldozatoknak ajánlja meccsbevételét a Kecskemét
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságÍgy kezdődik a Budapest Bank Kecskemét KC kézilabdacsapat közleménye, amelyben a klub közli: a csapat idei első hazai bajnoki mérkőzésének bevételét az elhunyt veszprémi beállós Marian Cozma családjának valamint sérült csapattársainak Ivan Pesicsnek és Zsarko Sesumnak ajánlja fel. A mérkőzés a Győr ellen 2009. február 21-én 17.30 - kor Kecskeméten lesz a Messzi István sportcsarnokban.
A klub egyben tudatja: a vezetők és valamennyi játékos tisztelte és nagyrabecsülte a világ egyik legjobb beállósát, Marian Cozmát.


