Tűz ütött ki egy orosz atomtengeralattjárón
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságTűz ütött ki egy orosz atomtengeralattjárón Szeverodvinszkben.
A tűz akkor ütött ki a K-66 Orel nevű hajón, miközben hegesztési munkákat végeztek rajta. A szigetelés nagyjából húsz négyzetméteren ég - közölte a RIA Novosztyi.
A Gazetta.ru úgy értesült: a reaktorokat még időben leállították.


