Orbán: a magyarok nem akarnak káoszt
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA magyarok nem akarják, hogy a világméretű népmozgás megváltoztassa Magyarországot - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Budapesten, a Hősök terén, a Készenléti Rendőrség Határrendészeti Igazgatóságának állományába kinevezendő több mint 860 próbaidős rendőr ünnepélyes eskütételén.
A magyarok rendben, békében és biztonságban akarnak élni, nem akarnak káoszt - hangoztatta a kormányfő.
A próbaidős rendőröknek Orbán Viktor azt mondta: "önök kultúránk, életformánk és szuverenitásunk védelmezői", meg kell védeniük Európát, Magyarországot és annak határait. Azt kérte tőlük, hogy legyenek emberségesek, de megalkuvás nélkül szerezzenek érvényt a magyar törvényeknek.


