Nem kell aggódni, lesz pénz stadionra
Teljes egészében rendelkezésre áll az a mintegy 9,6 milliárd forintnyi állami támogatás, amelyből 2017 nyaráig felépülhet a Haladás új sportkomplexuma Szombathelyen a Rohonci úton - hangzott el a szombathelyi városházán tartott sajtótájékoztatón.
Az új európai színvonalú sportlétesítmény a Haladás VSE mind a 12 szakosztályának otthont ad majd, több száz sportoló, edző folytathatja a jelenleginél sokkal jobb feltételek között a munkát és a szurkolók számára is kényelmesebbé válnak a körülmények - mondta a sajtótájékoztatón Homlok Zsolt, a HVSE elnöke.
Hende Csaba, Szombathely kormánypárti országgyűlési képviselője hangsúlyozta: csaknem fél évszázada nem volt olyan mértékű sportberuházás Szombathelyen, mint amit a Haladás sportkomplexum építése jelent.


