Tengeralattjáróról lőtt fel rakétát Észak-Korea
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságÉszak-Korea minden valószínűség szerint tengeralattjáróról indítható ballisztikus rakétát lőtt ki - közölte szombaton a dél-koreai hadsereg.
A rakétakilövést Észak-Korea keleti partjától északkeletre érzékelték helyi idő szerint este fél hétkor.


