Lemondott az egészségügyi államtitkár
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságNagy Anikó, egészségügyi államtitkár október 12-i határidővel távozik.
„Beadtam lemondásomat a miniszterelnök úrnak és a köztársasági elnök úrnak, október 12-i határidővel” – közölte Nagy Anikó. Lemondásának indokaként elmondta,
gyermekgyógyászként szeretne tovább tevékenykedni és eddigi tapasztalatával segíteni a kormánynak a demográfiai helyzet javítására irányuló törekvéseit.
Hozzátette, szeretne visszatérni főigazgatóként a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézetbe.


