BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

A Dunaújvárosi Acélbikák hokisai is megfertőződtek

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A gárdából többen rosszul érezték magukat, ezért felkeresték háziorvosaikat, akik később tesztelésre kötelezték őket.

A Dunaújvárosi Acélbikák férfi jégkorongklub felnőtt csapatának többsége elkapta a koronavírust. A csapat a Facebook-oldalán kedden közölte, hogy a gárdából többen rosszul érezték magukat, ezért felkeresték háziorvosaikat, akik később tesztelésre kötelezték őket.

Az Acélbikák szerdai bejegyzése szerint a kedden elvégzett vizsgálatok eredménye a keret többségénél kimutatta a vírust.

Fotó: Dunaújvárosi Acélbikák Facebook-oldala

A klub vezetése arra kéri a közösségét, hogy aki érintkezett a felnőtt csapat tagjaival, maradjon otthon.

Még várjuk a hivatalos instrukciókat és továbbra is azonnali tájékoztatást fogunk adni

– írják. A Dunaújváros szerdán felkészülési mérkőzést vívott volna, amit már kedden lemondott.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.