BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Idő előtt zárták le a kézis utánpótlás-bajnokságokat

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Meglepő döntést hozott a Magyar Kézilabda Szövetség szakmai- és versenybizottsága.

A Magyar Kézilabda Szövetség szakmai- és versenybizottsága úgy döntött, minden bajnokságot befejezetté nyilvánít úgy, hogy nem kerülnek megállapításra helyezések – hívta fel a figyelmet a portálján az FTC.

A lejátszott mérkőzéseket nem törlik, azok a nyilvántartásokban elérhetők lesznek, a találkozókon kiszabott szankciók pedig érvényben maradnak.

Az MKSZ döntése szerint nem lesz feljutó és kieső sem az egyes bajnokságokban, és nem szerzett automatikusan jogot a 2021-2022. évi utánpótlás bajnokságok I-II. osztályába egy sportszervezet sem.

Fotó: MTI/Kovács Tamás

A Magyar Kézilabda Szövetség szakmai- és versenybizottsága a 2020-2021. évi versenynaptárban 2021. május 22. és június 30. napja között tornarendezési időszakot jelöl meg, amelynek részletszabályozását későbbi határozatában teszi közzé.

A Faradi kitért arra is, hogy az FTC Kézilabda Akadémia lány csapatai közül serdülő és ifjúsági együttesük is hibátlan teljesítménnyel vezette a tabellát, a fiúknál pedig U16-os és ifjúsági csapatuk ugyancsak az élen állt, míg serdülőik a második helyen tanyáztak, amikor félbeszakították a bajnokságot.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.