BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Ursula von der Leyennel találkozott Orbán Viktor

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A Green Deal, a jogállamisági jelentés, a gazdaság helyreállítása és a járványügyi helyzet is terítékre került.

Péntek este Ursula von der Leyen, az Európai Unió bizottságának elnöke és Orbán Viktor miniszterelnök sikeres találkozójukon számos fontos témát beszéltek meg – közölte a közösségi oldalán az Európai Bizottság magyarországi képviselete.

Fotó: Orbán Viktor/Facebook

Tájékoztatásuk szerint, többek között az alábbi témák kerültek terítékre:

  • a COVID-19 járványügyi helyzetet,
  • a gazdaság helyreállítását és a kapcsolódó nemzeti terveket,
  • az Európai Zöld Megállapodás #EUGreenDeal végrehajtását,
  • a jogállamisági jelentést,
  • a globális és a nyugat-balkáni ügyeket.
  • https://www.facebook.com/EuropaiBizottsag/posts/3625537614222659

     

    Google News Világgazdaság
    A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

    Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.