BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

El akart hajtani a vámhivatal emberei elől a cigarettacsempész

Megközelítőleg kétmillió forint értékű cigarettát foglaltak le a NAV munkatársai.

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai közúti ellenőrzésen csaknem 1100 doboz csempészett cigarettát foglaltak le egy menekülő sofőrtől – olvasható a vámhivatal közleményében.

A pénzügyőrök közúton akarták ellenőrizni azt az autót, aminek sofőrje az ellenőrzést érzékelve 

lassítás helyett nagy sebességgel továbbhajtott és menekülni próbált. A NAV munkatársainak azonban sikerült megállítani az autót.

A kocsi átvizsgálásakor az utastérben, fekete zsákokba dobozolva mintegy 1100 doboz adózatlan dohányt találtak.

A pénzügyőrök a megközelítőleg kétmillió forint értékű dohányt lefoglalták és költségvetési csalás miatt büntetőfeljelentést tettek. 

 

 

Címlapkép: Facebook/Nemzeti Adó- és Vámhivatal
 

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.