BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Százmilliókba kerülhet a halálos koncert

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Sokba kerülhet a rappernek, hogy a koncertjén megőrült a tömeg.

November elején az Astroworld Festivalon megtartott Travis Scott-koncerten a tömeg több látogatót is halálra taposott. 

Az áldozatok most egy houstoni ügyvéd segítségével 750 millió dolláros kártérítési pert indítottak 

– írja a Daily Mail.

Travis Scott Fotó: EyePress / AFP

A több mint 125 felperes nevében indított kereset a rendezvény szervezőit is megemlíti, így a Live Nation, az Epic Records, a Drake vagy épp az Apple is aggódhat az eljárás kimenetele kapcsán.

Fotó: SUZANNE CORDEIRO / AFP

A pert indító ügyvéd, Tony Buzbee szerint súlyos gondatlanság történt az ügyben, és noha a halottakat semekkora összeg nem hozhatja vissza, a keresetben szereplő összeg segíthet a felpereseknek továbblépni a tragédián. 

A tervek szerint Buzbee az elkövetkező napokban újabb – 100 károsultat képviselő – eljárást indít.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.