Már a pályán Novak Djokovic
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz ausztrál nyílt teniszbajnokságnak otthont adó melbourne-i Rod Laver Arénából posztolt Novak Djokovic (Novak Đoković). A világelső szerb teniszező azt követően ragadhatott ütőt az ausztrál fővárosban, hogy az ország szövetségi bírósága elfogadta fellebbezését, és visszaadta a vízumát, így a sportolót nem toloncolták ki.

Ezzel ugyanakkor nem dőlt el véglegesen, hogy indulhat-e az Australian Openen.
„Örülök és hálás vagyok, hogy hatályon kívül helyezték a vízumtörlést. Annak ellenére, ami történt, szeretnék maradni, és megpróbálok versenyezni, továbbra is erre koncentrálok. Azért repültem ide, hogy az egyik legfontosabb versenyen játsszak egy nagyszerű közönség előtt” – írta a 20-szoros Grand Slam-győztes teniszező.
Törölte a vízumát és kitoloncolhatja az ausztrál kormány Novak DjokovicotA hatóságok megtagadták tőle a belépést. |


