BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Az éjjel soha nem érhet véget: Iváncsán folytatódik az ünnepi hét

Szombat délután Halloween Partyt rendez az Iváncsai községvédő és szépítő egyesület, az esemény sztárfellépője Király Viktor lesz – tette közzé Iváncsa Községi Önkormányzat a Facebookon.

A hangulatra aligha lesz panasz, hiszen Iváncsa mezőföldi községből Magyarország egyik legismertebb települése lett, miután labdarúgói óriási meglepetésre legyőzték a címvédő Ferencvárost a Magyar Kupában, nem sokkal később pedig a Magyar Közlönyből derült ki, hogy jelentős összeg áll a házhoz. 

Kiverték a Fradit, özönlik a pénz: így lett Iváncsa az ország közepe

Az év futballszenzációjától a Magyar Közlönyben megjelent pénzesőig, a 90 milliós költségvetéstől a 681 milliárdos akkumulátorgyárig – ezen a héten mindenki megismerte a Fejér megyei Iváncsát az országban.

 

Címoldalról ajánljuk

Tovább a címoldalra

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.