BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Az üzbég elnökkel tárgyalt Orbán Viktor

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A magyar–üzbég együttműködés látványosan fejlődött az elmúlt években.

Orbán Viktor miniszterelnök és Savkat Mirzijojev üzbég elnök szombaton kétoldalú megbeszélést folytatott egymással az azerbajdzsáni Susában, a Türk Államok Szervezete csúcstalálkozójának helyszínén – közölte az MTI-vel Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.

ORBÁN Viktor; MIRZIJOJEV, Savkat
Fotó: Miniszterelnöki Sajtóiroda / Benko Vivien Cher

Megállapították: a magyar–üzbég együttműködés látványosan fejlődött az elmúlt években, 2021-ben stratégiai partnerségi szintre emeltük kapcsolatainkat, és számos gazdasági projekt indult el a két ország között. A szombati megbeszélésen újabb együttműködési pontokban állapodtak meg – mondta Havasi Bertalan.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.