Hatvanforintos Fevita-osztalék
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA tőzsdén továbbra is Fevita néven futó Székesfehérvári Hűtőipari Rt. április 24-én tartandó közgyűlése elé a társaság igazgatósága a 2000. évinek megfelelő 6 százalékos osztalékfizetésről szóló javaslatot visz majd. Az 1999. március 22-én kezdődő tőzsdei pályafutása során mindössze két kötésben forgó, két részvénysorozattal rendelkező társaság így a tavaly közel 15 százalékkal visszaeső, 112,3 millió forintos adózott eredményének felét eredménytartalékba helyezné. (VG)


